kojící podprsenka velikosti

brand konzultujte hlavně kojící podprsenka velikosti Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní kojící podprsenka velikosti Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. kojící podprsenka velikosti

Průvodce výběrem podprsenky

Když jde o doý vzhled a pohodlí, správné střihy a správné velikosti podprsenky jsou naprosto klíčové. Jen na první pohled to může vypadat jako prostá úloha vyat si správnou velikost podprsenky, ale ve skutečnosti se jedná o jemnou vědu. Samozřejmě, že miliony žen kupují stejné velikosti po mnoho let, ale často se stává, že snížení nebo zvýšení hmotnosti k tomu vede, že základní velikost už není správná. Tak nebo onak, musíte přesně vědět, jak vyat správnou velikost podprsenky.

Pokud jde o výběr velikosti, existují dva faktory, které byste měli vzít v úvahu. Prvním je obecná velikost a druhá je měření podprsenky. Obecně existují čtyři hlavní kategorie: extra malá (XS), malá (S), střední (M) a velká (L). V závislosti na vaší postavě se taková klasifikace může trochu lišit - například u ušlechtilé postavy bude mít expanzivnější šířku ramen L a u stohlavé postavy bude velikost L příliš velká.

K měření a stanovení velikosti podprsenky se používá běžný postup - prsa se protáhnou, aby se změřila samotná objemová velikost. Dutiny obou prsou jsou podél pohodlného oblouku měřeny centrimetry. Tento měření je klíčem k správné velikosti srodečníku.

K měření střihu je potřeba také změřit šířku ramen - ta je nutná k zajištění pohodlně se nosící podprsenky, která nezařezává ramena a třísla. Šířka ramen se obvykle uvádí v cm. Ty se obvykle označují jako 80, 85, 90 atd. Ačkoli existuje několik úrovní, ne všichni prodejci je vypisují, takže se ujistěte, že si prostudujete produktovou specifikaci.

Cup velikosti jsou k dispozici ve standardních velikostech AA až DD, které mohou být ještě zvýšeny na F a G. Cupy se vyznačují dle velikosti košíčků až XL, i když ty se obvykle nepoužívají. Ujistěte se, že pokud kupujete pohodlnou a regulační kalhotkovou spodní část podprsenky, zjistěte si potřebnou velikost.

Než se rozhodnete pro velikost, je třeba se ujistit, že konzultujete s maminkou, sestrou nebo přítelkyní. Obvykle můžete také pro váš typ těla najít ženské fórum, kde vám členové »diskutují« jakou velikosti hledat.

V případě, že je to možné, je doé si podprsenky vyzkoušet a když to uděláte, mějte na paměti, že měření prsu se u obou stran liší. Velikost, kterou obvykle nosíte, nemusí být univerzální a tyto hrany chápejte jednu po druhé. Podprsenka by měla uvíznout, ale prsty mezi prsty by se těsně nedotýkaly.

A konečně, Ať už se rozhodnete jakkoli, nezapomeňte, že se vaše prsa mohou od začátku časově občas lišit, takže nemusí být vždy stejné velikosti.

Klíčová slova v tomto článku:kojící podprsenka velikosti